Vitajte na našej web stránke TeoCar – autopožičovne, ktorá poskytuje prenájom vozidiel rôznych kategórií! V ponuke nášho vozového parku nájdete autá nižšej, strednej, ale aj vyššej triedy. Všetky naše vozidlá sú pravidelne servisované, pričom Vám ponúknu absolútny komfort. V rámci prenajatého vozidla sa v podstate o nič nestaráte – stačí doň len tankovať pohonné hmoty a o všetko ostatné sa postaráme v autopožičovni TeoCar!

Prenájom vozidiel bez rizika

Prenajatie vozidla máte v našej autopožičovni absolútne bez rizika! Čo to znamená? Ak spĺňate všetky podmienky, ktoré umožňujú požičanie si auta v našej požičovni, potom nezostáva nič iné, len si zobrať kľúčik od Vami vybraného vozidla a jazdiť. Nehrozí riziko napríklad nutnosť opravy jednotlivých dielov vozidla, ak sa poškodili v rámci klasickej amortizácie či návšteva servisu vyplývajúca z bežného užívania vozidla – to všetko uhradíme za Vás. K autám poskytujeme všetku povinnú výbavu a tak riziko vystavenia pokuty policajtom za absentujúcu časť výbavy je u nás nulové!

Autopožičovňa, ktorá má stovky spokojných klientov

Rozhodne nebudete prví, kto si prenajme u nás vozidlo. V autopožičovni sme prenajali autá už niekoľko stovák klientom, ktorí naše služby využívajú pravidelne. O ich spokojnosti sa môžete presvedčiť aj v našich referenciách.

Nájdite si svoju autopožičovňu v Bratislave

Autopožičovieň je v Bratislave viac ako dosť. Nie všetky však spĺňajú kritériá, ktoré od nich vyžadujete. V našej autopožičovni TeoCar sa snažíme vyjsť každému zákazníkovi čo najviac v ústrety a splniť všetky jeho želania.

Veríme, že si vozidlo vyberiete z našej ponuky aj Vy!

Čítať viac